REZERVASYON ve ÖN KAYIT

Yamama Turizm Seyahat Acentası Uçak Biletinde'de Her Zaman Yanınızda.

Uçak bileti alırken dikkat etmeniz gereken hususlar;

SON DAKİKAYA KALMAYIN
Seyahat planlamalarınızı ne kadar erken yaparsanız o kadar iyi. Son dakikaya kalan bilet alımlarında yüksek fiyat şoku yaşamamak için en iyisi mi erken davranın. Hatta kararınızı tam olarak vermediyseniz rezervasyonla bileti garanti altına alabilir, sonra da size tanınan rezervasyon süresi içinde kararınızı verebilirsiniz.

GÜN VE SAATE DİKKAT
Evet gelelim en önemli konulardan birine, kontrol. Aman dikkat, bileti hangi havaalanından kalkan uçaktan aldığınıza, doğru gün ve saatleri seçip seçmediğinize çok dikkat edin. Özellikle birkaç havaalanının olduğu şehirlerde yanlış havaalanına gittiği için uçağı kaçıran insanlara ait hikayeleri duymuyor değiliz.

GİDİŞ-DÖNÜŞ DAHA AVANTAJLI
Bilet fiyatlandırması yapılırken her zaman gidiş-dönüş iki yönlü almak fiyat avantajı yaratır. Ayrıca firmaların yaptığı kampanyaları takip etmenizi de öneririz. Bazen hiç aklınızda yokken sırf iyi bir kampanya yakalamak bile size seyahat etmek için ilham verebilir.

GÜVENLİK ÖNEMLİ
Malum kredi kartı ile alışveriş yaptığımız için en önemli konulardan biri de güvenlik. Bu nedenle önerimiz kesinlikle 3D güvenlik seçeneği olan internet sitelerini kullanmanız. Ayrıca Türkiye’den alışveriş yaptığınız sitenin TÜRSAB üyesi olup olmadığını da kontrol etmeniz güvenlik açısından sizi doğru yönlendirecektir.

Uçak bileti rezervasyonlarınız için 0212 635 62 22 no'lu telefon numaramızı arayabilir yada iletişim formlarımızdan birisini kullanabilirsiniz.


ALIŞ SATIŞ
DOLAR 19,0714 TL 19,0714 TL
EURO 20,5424 TL 20,5424 TL
SAR 5,0768 TL 5,0768 TL
Güncel Umre Turları
Güncel Kültür Turları