REZERVASYON ve ÖN KAYIT

2000 yılında kurulan şirketimiz,kuruluşunda  A Grubu Seyahat Acentası olarak faaliyete başlamıştır. Firmamız kuruluş amacı olan, İnanç Turizmine yönelerek yoğun bir şekilde Umre ve Hac Organizasyonları düzenlemekte ve sektörümüzün gerektirdiği tüm alanlarda faaliyet göstermektedir.
Hizmet sektöründeki zorlukların bilincinde olan ve bu zorlukları en kısa sürede aşıp, size en iyi hizmeti verecek kapasitede uzman bir ekiple çalışmaktayız. Bugüne kadar gerçekleştirdiğimiz organizasyonlar güvenilirliğimizin ve başarımızın göstergesidir.

     Gerek Türkiye gerekse Suudi Arabistan’da oluşturduğumuz sağlam alt yapı ve Suud Hac Bakanlığı, Diyanet İşleri Başkanlığı, Kültür ve Turizm Bakanlığı,  ve Türsab’dan aldığımız yetki belgeleri sizlere daha iyi hizmet olanağı sunmakta ve kalıcılığımızı garantilemektedir. Sahip olduğumuz bu farklılıkları hizmet anlayışımızla birleştirerek firmamızı  ön sıralara taşımanın gururunu yaşamaktayız.
Müşteri memnuniyetinin ve kaliteli hizmet anlayışının her şeyden önce geldiğine inanan Al Yamama Turizm’in tecrübeli çalışanları, bu ilke doğrultusunda ihtiyaçlarınızın tümüne hızlıca cevap verebilmek ve sizlere unutulmaz bir Seyahat tecrübesi yaşatmak için gerekli tüm hazırlıkları yapmaya her gün, her saat devam etmektedir. Türkiye ve Dünya genelindeki güçlü otel bağlantıları ile geniş bir hizmet ağına sahip olan Al Yamama Turizm dev kadrosuyla , her zaman en kaliteli ürünü, en uygun fiyat avantajları ile misafirlerine sunmayı hedef edinmiştir. 
Hizmet kalitesini uluslararası ISO 14001Müşteri Memnuniyeti Yönetimi ve ISO 9001 Kalite Yönetimi 18001 seyahat acentası faaliyet patent sertifikaları ile belgeleyen Al Yamama Turizm’de, yurtiçi otellerinden yurtdışı, kültür ve cruise turlarına kadar aradığınız her şeyi kolaylıkla bir arada bulabilirsiniz.. 

     Ürün ve hizmet planlamasında her zaman misafir görüşlerinin ışığında yol alan ve her görüşü can kulağı ile dinleyen Al Yamama Turizm sektörel başarısının temelinde siz değerli müşterilerine verdiği önem yatmaktadır. 

17 yıllık tecrübemizle…
Genç ve dinamik kadromuzla…
Müşterilerimize verdiğimiz değerle…
Tüm Seyahatlerinizde Emin Ellerdesiniz…

Yönetim Kurulu Başkanı

SALEM BASWEL MUBAREK

İBRAHİM HALİL KURT

 

 

ALIŞ SATIŞ
DOLAR 19,0714 TL 19,0714 TL
EURO 20,5424 TL 20,5424 TL
SAR 5,0768 TL 5,0768 TL
Güncel Umre Turları
Güncel Kültür Turları